Our Padrinos

  • Adan Czetowicz
  • Adolfo “Fito” Acedo
  • Adolfo Reumann
  • Adrián González
  • Adriana Aiassa
  • Agro Contacto
  • Agustin Daza
  • Agustin Llorente
  • Alastair Balfour
  • Alberto Conchez
  • Alberto Frola
  • Alberto Garrone
  • Alberto Gesualdi
  • Alberto Joudis
  • Alberto Naya
  • Alberto Pedro Heguy
  • Alberto Rodríguez Saa
  • Aldo José Pepa
  • Alejandro Gravier
  • Alejandro Martín
  • Alejandro Mashad
  • Alessia Spallone
  • Alex Cain
  • Alex Dellal
  • Alex Rayner
  • Alexander de Carvalho
  • Alexander Nix
  • Alexandra Spencer-Churchill
  • Alexandre de Rothschild
  • Alfredo Guarino
  • Aline Muller Carlotto
  • Alvear Palace Hotel
  • Amalia Rebolini
  • Amanda Sheppard
  • Amber Le Bon
  • Amr F. Zedan
  • Ana Sotto
  • Andrea Lynch
  • Andrew Bourne
  • Andy Wong
  • Angel Papasaragas
  • Annabelle Neilson
  • Anne-Sophie Villemin
  • Anthony Binnie
  • Antonio Isarralde y Flia.
  • Antonio Soler
  • Armando Tate Loson
  • Arnaldo C. Matilla
  • Aron Harilela
  • Arthur de Soultrait
  • Arturo Gómez Jaramillo
  • Arturo Hector Gorodner
  • Astrid Harbord
  • Atalaya Veterinaria
  • Bame Fierro March
  • Banco Galicia
  • Bautista Heguy
  • Beatriz Deza
  • Becky Corbin Murray
  • Ben Belldegrun
  • Ben Pourrat
  • Ben Riordan
  • Benjamín Reynal
  • Bettina Bahlsen
  • BINARIA
  • Bodega del Desierto
  • Bruno Scherrer
  • Canal Rural
  • Cargill
  • Carina Becerra
  • Carlos A. Aimar
  • Carlos A. Garetto
  • Carlos Alberto Góndolo
  • Carlos Almada
  • Carlos E. Benincasa
  • Carlos E. Tarchetti
  • Carlos Manzoni
  • Carlos Melconían
  • Carlos Reyes
  • Carlos Somma
  • Carlos Verna
  • Carlos y Mirta Reumann
  • Carolina “Pampita” Ardohain
  • Carolina Añino
  • Carolina Gonzalez Bunster
  • Caroline Kemp
  • Catherine Baulamon
  • Cattermeat S.A
  • Cecile Baird
  • Cecilia Dellacasa
  • Charlotte Dellal
  • Chetan Ladwa
  • Christian Gaertner
  • Christian Juncadella Hohenlohe
  • Christian Lawless
  • Christopher Giercke
  • Cintia Cocchi
  • Claudio Rois
  • Corinne Schuler
  • COSERIA
  • Cynthia Steele
  • Cynthia Zichy-Thyssen
  • Cyrille Bollore
  • Daniel Alberto Villares
  • Daniel Bradman
  • Daniel Fernandez
  • Daniel Frencia
  • Daniel Gette
  • Daniel Viñon
  • Daniela López
  • Daniele Benatoff
  • Daniella Issa
  • Dardo Chiesa
  • Darío Rodríguez
  • David Collins
  • David Konzevik
  • Davor Luksic
  • De Frente al Campo
  • Diego Kavanagh
  • Diego Martin Otero y Sra.
  • Diego Radivoy
  • Diesel Lange SRL
  • Dimitri Mussard-Hermes
  • Dora Castresana
  • Douglas Tompkins
  • Ed Cale
  • Edouard Bergis
  • Edouard Guerrand-Hermes
  • Eduardo Azcárate
  • Eduardo Buzzi
  • Eduardo Costantini (h)

  • Eduardo Crimella
  • Eduardo Ghione
  • Eduardo Heguy
  • Eduardo Jensen
  • Eduardo Pepa
  • Eduardo Pereda
  • Eduardo Rodríguez
  • Edward Spencer-Churchill
  • Elizabeth Yong
  • Ellen Sullivan
  • Elsa Bollino
  • Emanuele Boni
  • Emilio Valfre
  • Emmanuel De Noailles
  • Enrique Costantini
  • Enrique Simmering
  • Enrique Valetto
  • Ernesto Alejandro Nieto
  • Establecimiento Las Marías
  • Establecimiento Quintoay
  • Esteban Andreoli
  • Etelvino y Omar Dellacasa
  • Fabián Arrolas
  • Fabien Wannier
  • Fabricio Fontana
  • Facundo Pieres
  • Federico Espanol
  • Federico Sobisch
  • Felipe Morenes
  • Ferias AgroAzul
  • Fernando De Las Carreras
  • Fernando Néstor Bono
  • Fernando Reimers
  • Fiorina Benveniste
  • Florencia Saguier
  • Florencio Echenique
  • Florent Michel
  • Frances Reynolds
  • Francesca Versace
  • Francisca G. de Pepa
  • Francisco De Narvaéz
  • Francisco Funes
  • Francisco Tossi
  • Frank Hofmann
  • Frigorífico Rioplatense
  • Fru Tholstrup
  • Fundación Karel Steuer
  • Gabriel Achiad Levi
  • Gabriel Rozman
  • Gaelle Langston
  • Gaia Benatoff
  • Gastón Bordieu
  • Gastón Fernández Palma
  • Gaston Lauhle
  • Georgina Cohen
  • Gerardo Azcarate
  • Germán Weiss
  • Gertjan Koomen
  • Giuseppe Cipriani
  • Gonzalo Bordone
  • Gonzalo Mendoza
  • Gonzalo Pieres
  • Graciela Delbene de Jordan
  • Grainco Pampa S.A.
  • Gregory Mayer
  • Gualtiero Giori
  • Guillermo Hugo Marti
  • Guillermo Lange
  • Guillermo Plate
  • Guillermo Rodriguez
  • Guillermo Tossi
  • Gunnar Winbergh
  • Gustavo Elizalde
  • Gustavo Mana
  • Gustavo Menéndez
  • Guy Frost
  • Guy Schwarzenbach
  • Hakkasan
  • Haroldo Grisanti
  • Harry Dalmeny
  • Héctor “Toty” Flores
  • Héctor Daza
  • Héctor Huergo
  • Héctor y Mary Fontaine
  • Heguy Hnos. S.A.
  • Heguy Pampa S.A.
  • Henry Brett
  • Hernán Busch
  • Hernan De La Lana
  • Hernán Suárez
  • Hipólito Estrada
  • Horacio García
  • Horacio Luis
  • Hugo Luis Biolcati
  • Hugo, Leandro y Julián Errecart
  • Ignacio Archain
  • Ignacio Iriarte
  • Ignacio Lartirigoyen
  • India Langton
  • Infocampo
  • IPCVA
  • Irene Azcarate
  • Isidro Montes de Oca
  • Jacob Cronstedt
  • Jacobi A Gough-Calthorpe
  • Jacquetta Wheeler
  • Jaime Garcia Huidobro
  • Jaime Restrepo
  • Jakob Lindquist
  • James Henderson
  • Jamie Lorenz
  • Jamie Morrison
  • Japo Vázquez
  • Jaureguy Lorda S.A
  • Javier Gonzaléz Fraga
  • Javier Herrera
  • Javier Morenes
  • Jazmín de Narváez
  • Jeremy Pemberton
  • Jeremy y Liliana Baker
  • Jerome Thibaud
  • Jessica Binnie
  • Jimmy Murphy
  • Joaquin Rebuelta
  • John Gunn
  • Jordi Goetstouwers Odena
  • Jorge Bitthoff
  • Jorge Dominguez
  • Jorge O. Pepa y Silvia Pepa
  • Jorge López
  • Jorge Pepa (h)
  • Jorge Villada

  • Jorge y Nestor Erquicia
  • José Antonio Ansola
  • Jose Buera
  • José Kocka
  • Jose Luis Otero
  • José Luis Pareta y Flia.
  • José Luis Villoria
  • José Maria Casarrotta
  • Juan Argento
  • Juan Carlos De Pablo
  • Juan Carlos Marquette
  • Juan Carlos Vitone
  • Juan Cruz Jaime
  • Juan Latadi
  • Juan Llach
  • Juan M. Rebolini
  • Juan Manuel Echeverz
  • Juan Navarro
  • Juan Pablo Conchéz
  • Juan Pablo Garcia
  • Juan Padilla
  • Juan Pazo
  • Juan Pepa
  • Juan Rebolini
  • Juan Santa Cruz
  • Julia Talevis
  • Julian Bartolomé
  • Julien Macdonald
  • Julio Reumann
  • Julio Saguier
  • Julius Farcot
  • Kerry Mentasti Granelli
  • Kevin Edwards
  • La Campiña Hotel
  • La Martina
  • La Nación
  • Lara Bohinc
  • Lartirigoyen S.A
  • Laura Bruey
  • Laurence de Dampierre
  • LDC Argetina S.A.
  • Leandro Bertoya
  • Leandro Santero
  • Linda Rottenberg
  • Lloyd Nimetz
  • Lorenzo Guidi
  • Louisa Crofton
  • Lucas White
  • Luciana Aymar
  • Luciana Pizarro
  • Lucio Castro
  • Luigi Nardella
  • Luis Bomben
  • Luis Diaz
  • Luis H. Pepa
  • Luis M Bameule
  • Luis Revelli
  • Luke Tomlinson
  • Lyndon Lea
  • Macarena Baamonde
  • Magoo Laprida
  • Malila Pepa
  • Manuel Basilio
  • Manuel Maximino
  • Marc Gabelli
  • Marcela Borthiry
  • Marcela Escobari
  • Marcela Masnatta
  • Marcelo Bedoya y Mariana Otero
  • Marcelo LLanos
  • Marco Noyer-Maingard
  • Marcos Anchorena
  • Marcos Heguy
  • María Bensadon
  • María Calcaterra
  • María de los Ángeles Zamora
  • Maria Eugenia Estensoro
  • María José Aldecóa
  • María Jose Altieri
  • María Josefina Pepa
  • Mariano Federici
  • Marie Anya Shriro
  • Mariela Martin
  • Mario Chisholm
  • Mario Llambías
  • Mario Steib
  • Mario Tasso
  • Marion Vickers
  • Marta Cabrera
  • Marta Troubul
  • Martín Chirinian
  • Martín Correa Luna
  • Martín Garzarón
  • Martín Pepa
  • Martín y Soledad Otero
  • Mathieu Gelis
  • Mauricio Macri
  • Maxim Crewe
  • Maximiliano Voss
  • Mehdi Cherif
  • Melissa del Bono
  • Melissa Odabash
  • Mercedes Battistoni
  • Michael Amoore
  • Michael Bickford
  • Michael Borrico
  • Michael Levy
  • Michele Codoni
  • Miguel Angel Gesnouin
  • Miguel Calamari
  • Miguel Georgalos
  • Milagros Schmoll
  • Ming Liu
  • Miriam Cornicello
  • Mirta María Casabone
  • Mohammed Al Habtoor
  • Mónica Albin
  • Monica Irani
  • Monica Ugalde
  • Morgan García Mansilla S.A
  • Municipalidad Bdo. Larroudé
  • Municipalidad Ceballos
  • Municipalidad Coronel Hilario Lagos
  • Municipalidad Intendente Alvear
  • Municipalidad Vértiz
  • Nachi Heguy
  • Nacho Figueras
  • Nako Suárez

  • Nellee Hooper
  • Nestor Ferrero
  • Nestor Hugo Fuentes
  • Nestor Hugo Tribolo
  • Nicholas Colquhoun-Denvers
  • Nicholas Wills
  • Nicolas Mohs
  • Nicolas Petreanu
  • Nieves Zuberbuler
  • Nilda E. Martin
  • Nina Dellacasa
  • Noah Silberschmidt
  • Norberto “Chango” Palacios
  • Norberto Rodríguez
  • Norden Brokers
  • Norma Bosco
  • Octavio Caraballo
  • Olivia Godyn
  • Olivia Inge
  • Olivia McCall
  • Olivier Badin
  • Olivier Brahin
  • Olivier Lavigne-Delville
  • Olivier Martinez
  • Olympia Scarry
  • Omar Roberto Canonero
  • Oscar Alvarado
  • Oscar Gómez Castañón
  • Oscar Pepa
  • OSDE
  • Osvaldo Cafardo
  • Osvaldo Giacomelli
  • Pablo Adreani
  • Pablo Boccio
  • Pablo Terpolili
  • Padre Rafael Braun
  • Patricia Bordenave
  • Patrick Chautard
  • Patrick Guerrand Hermes
  • Patrick Teroerde
  • Paul Miliotis
  • Paula Perez
  • Pedro Anibal Saffeni
  • Pedro Apaolaza
  • Pedro Beroy
  • Pedro Ferrero
  • Pedro Luis Revelli
  • Pelayo Agronomía S.A.
  • Pepe Heguy
  • Peter McCormac
  • PetroSurco S.A.
  • Philippe Chryssicopoulos
  • Philippe Schneitter
  • Piaget
  • Prof. y Alumnos EPET Nº 7 I. Alvear
  • Quickfoof Marfrig Group
  • Rafael Dellacasa
  • Rafael Llorente
  • Raphael Levy
  • Raúl Cruz Moneta
  • Raul Fuentes Rossi
  • Raúl Lamberto
  • Rebecca Corbin-Murray
  • Reinaldo E. Enz
  • Ricardo Ali
  • Ricardo H. Moralejo
  • Ricardo Llanos
  • Ricardo Otero
  • Ricardo Subías
  • Ricardo y Lilian Raimundi
  • Rita Healy
  • Robert Persson
  • Roberto Chianelli y Flia.
  • Roberto Lucas
  • Roberto Mario Valfre
  • Roberto Vázquez Platero
  • Roberto Verna
  • Roderick Vere Nicoll
  • Rodolfo Milesi
  • Roman Carel
  • Rosendo Fraga
  • Ruben E. Fernandez Rienzi
  • Rubén Sánchez
  • Ruki Baillieu
  • Russell Sternlicht
  • Sal Lahoud
  • Saloni Lodha
  • Sandra Barragat
  • Santiago Colucci
  • Santiago Izaguirre
  • Sarah Wertheimer
  • Sasa Thomann
  • Saúl Santesteban
  • Sebastian Amaya
  • Sebastián Díaz
  • Sebastian Oviedo
  • Sergio Bergman
  • Sergio Camano
  • Sergio Rodríguez
  • Silvia Navajas
  • Silvia Torres Carbonell
  • Simone Tedeschi
  • Sociedad de Fomento de Sarah
  • Sofía Blaquier
  • Sofía Maria Quinos
  • Stace Lindsay
  • Stefan Pendoff
  • Stella Maris Carballo
  • Stella Maris Hurta Cané
  • Stephan Wornle
  • Taller Paz y Bien
  • Tamara Falco Preysler
  • Thomas McDermott
  • Tiffany Nieuwland
  • Tim & Malin Jefferies
  • Tim Lafon
  • Timo Weber
  • Tomas Heguy
  • Tyrone Word
  • Urien Loza S.A
  • Valentín Vicente
  • Valeria Mazza
  • Veronica Martini
  • Veronica Russo
  • Vicente Barreix
  • Victor Martin
  • Victor Tonelli
  • Walter Bordone
  • Walter Hugo García
  • Wenceslao Bunge
  • William Noortman
  • Willy Navone