Padrinos

Adan Czetowicz

Adolfo “Fito” Acedo

Adolfo Reumann

Adrián González

Adriana Aiassa

Agro Contacto

Agustin Daza

Agustin Llorente

Alastair Balfour

Alberto Conchez

Alberto Frola

Alberto Garrone

Alberto Gesualdi

Alberto Joudis

Alberto Naya

Alberto Pedro Heguy

Alberto Rodríguez Saa

Aldo José Pepa

Alejandro Gravier

Alejandro Martín

Alejandro Mashad

Alessandra Balazs

Alessia Spallone

Alex Cain

Alex Dellal

Alex Rayner

Alexander de Carvalho

Alexander Nix

Alexandra Spencer-Churchill

Alexandre de Rothschild

Alexis Papandrea

Alfredo Guarino

Alice Garmond

Aline Muller Carlotto

Alvear Palace Hotel

Amalia Rebolini

Amanda Crossley

Amanda Ferry

Amanda Sheppard

Amber Le Bon

Amr F. Zedan

Ana Sotto

Andrea Lynch

Andrew Bourne

Andy Wong

Angel Papasaragas

Annabelle Neilson

Anne-Sophie Villemin

Anthony Binnie

Antonio Isarralde y Flia.

Antonio Soler

Armando Tate Loson

Arnaldo C. Matilla

Aron Harilela

Arthur de Soultrait

Arturo Gómez Jaramillo

Arturo Hector Gorodner

Arun Nayar

Astrid Harbord

Atalaya Veterinaria

Bame Fierro March

Banco Galicia

Bautista Heguy

Beatriz Deza

Becky Corbin Murray

Ben Belldegrun

Ben Pourrat

Ben Riordan

Benjamín Reynal

Bettina Bahlsen

BINARIA

Bjoern von Siemens

Bodega del Desierto

Bruno Scherrer

Canal Rural

Cargill

Carina Becerra

Carlos A. Aimar

Carlos A. Garetto

Carlos Alberto Góndolo

Carlos Almada

Carlos E. Benincasa

Carlos E. Tarchetti

Carlos Manzoni

Carlos Melconían

Carlos Reyes

Carlos Somma

Carlos Verna

Carlos y Mirta Reumann

Carolina “Pampita” Ardohain

Carolina Añino

Carolina Gonzalez Bunster

Caroline Kemp

Casimir Sayn-Wittgenstein

Catherine Baulamon

Cattermeat S.A

Cecile Baird

Cecilia Dellacasa

Charles Guyot

Charlotte Dellal

Chetan Ladwa

Christian Fürstenberg

Christian Gaertner

Christian Juncadella Hohenlohe

Christian Lawless

Christian Volkers

Christopher Giercke

Cintia Cocchi

Claudio Rois

Corinne Schuler

COSERIA

Cynthia Steele

Cynthia Zichy-Thyssen

Cyrille Bollore

Daniel Alberto Villares

Daniel Bradman

Daniel Fernandez

Daniel Frencia

Daniel Gette

Daniel Viñon

Daniela López

Daniela Rauch

Daniele Benatoff

Daniella Issa

Dardo Chiesa

Darío Rodríguez

David Collins

David Konzevik

David Leslie Freche

David Mignon

Davor Luksic

De Frente al Campo

Diego Kavanagh

Diego Martin Otero y Sra.

Diego Radivoy

Diesel Lange SRL

Dimitri Mussard-Hermes

Dora Castresana

Douglas Tompkins

Ed Cale

Ed Hanson

Edouard Bergis

Edouard Guerrand-Hermes

Eduardo Azcárate

Eduardo Buzzi

Eduardo Costantini (h)

Eduardo Crimella

Eduardo Ghione

Eduardo Heguy

Eduardo Jensen

Eduardo Pepa

Eduardo Pereda

Eduardo Rodríguez

Edward Hanson

Edward Spencer-Churchill

Elizabeth Yong

Ellen Sullivan

Elon Kenchington

Elsa Bollino

Emanuele Boni

Emilio Valfre

Emmanuel De Noailles

Enrique Costantini

Enrique Simmering

Enrique Valetto

Ernesto Alejandro Nieto

Establecimiento Las Marías

Establecimiento Quintoay

Esteban Andreoli

Etelvino y Omar Dellacasa

Fabián Arrola

Fabien Wannier

Fabricio Fontana

Facundo Pieres

Federico Espanol

Federico Sobisch

Felipe Morenes

Ferias AgroAzul

Fernando De Las Carreras

Fernando Néstor Bono

Fernando Reimers

Fiorina Benveniste Schuler

Flavio Stellini

Florencia Galli Agulla

Florencia Saguier

Florencio Echenique

Florent Michel

Frances Reynolds

Francesca Versace

Francisca G. de Pepa

Francisco De Narvaéz

Francisco Funes

Francisco Tossi

  • Frank Hofmann

    Frederic Jousset

    Frigorífico Rioplatense

    Fru Tholstrup

    Fundación Karel Steuer

    Gabriel Achiad Levi

    Gabriel Rozman

    Gaelle Langston

    Gaia Benatoff

    Gastón Bordieu

    Gastón Fernández Palma

    Gaston Lauhle

    Georgina Cohen

    Gerardo Azcárate

    Germán Weiss

    Gertjan Koomen

    Giuseppe Cipriani

    Gonzalo Bordone

    Gonzalo Mendoza

    Gonzalo Pieres

    Graciela Delbene de Jordan

    Grainco Pampa S.A.

    Gregory Mayer

    Gualtiero Giori

    Guillermo Hugo Marti

    Guillermo Lange

    Guillermo Plate

    Guillermo Rodriguez

    Guillermo Tossi

    Gunnar Winbergh

    Gustavo Elizalde

    Gustavo Mana

    Gustavo Menéndez

    Guy Frost

    Guy Schwarzenbach

    Hakkasan

    Haroldo Grisanti

    Harry Dalmeny

    Héctor “Toty” Flores

    Héctor Daza

    Héctor Huergo

    Héctor y Mary Fontaine

    Heguy Hnos. S.A.

    Heguy Pampa S.A.

    Henry Brett

    Hernán Busch

    Hernan De La Lana

    Hernán Suárez

    Hipólito Estrada

    Horacio García

    Horacio Luis

    Hugo Luis Biolcati

    Hugo, Leandro y Julián Errecart

    Ignacio Archain

    Ignacio Iriarte

    Ignacio Lartirigoyen

    India Langton

    Infocampo

    IPCVA

    Irene Azcarate

    Isidro Montes de Oca

    Ivan Rihl

    Jacob Cronstedt

    Jacobi A Gough-Calthorpe

    Jacquetta Wheeler

    Jaime Garcia Huidobro

    Jaime Restrepo

    Jakob Lindquist

    James Henderson

    Jamie Lorenz

    Jamie Morrison

    Japo Vázquez

    Jaureguy Lorda S.A

    Javier Gonzaléz Fraga

    Javier Herrera

    Javier Morenes

    Jazmín de Narváez

    Jenna Courtin Clarins

    Jeremy Pemberton

    Jeremy y Liliana Baker

    Jerome Thibaud

    Jessica Binnie

    Jimmy Murphy

    Joaquin Rebuelta

    John France

    John Gunn

    Jordi Goetstouwers Odena

    Jorge Astudillo

    Jorge Bitthoff

    Jorge Domínguez

    Jorge López

    Jorge O. Pepa y Silvia Pepa

    Jorge Pepa (h)

    Jorge Villada

    Jorge y Nestor Erquicia

    José Antonio Ansola

    Jose Buera

    José Kocka

    Jose Luis Otero

    José Luis Pareta y Flia.

    José Luis Villoria

    José Maria Casarrotta

    Juan Argento

    Juan Carlos De Pablo

    Juan Carlos Marquette

    Juan Carlos Vitone

    Juan Cruz Jaime

    Juan Latadi

    Juan Llach

    Juan M. Rebolini

    Juan Manuel Echeverz

    Juan Navarro

    Juan Pablo Conchéz

    Juan Pablo Garcia

    Juan Padilla

    Juan Pazo

    Juan Pepa

    Juan Rebolini

    Juan Santa Cruz

    Julia Talevis

    Julian Bartolomé

    Julien Macdonald

    Julio Reumann

    Julio Saguier

    Julius Farcot

    Kerry Mentasti Granelli

    Kevin Edwards

    Kristian Petersson

    La Campiña Hotel

    La Martina

    La Nación

    Lara Bohinc

    Lartirigoyen S.A

    Laura Bruey

    Laurence de Dampierre

    LDC Argetina S.A.

    Leandro Bertoya

    Leandro Santero

    Linda Rottenberg

    Lloyd Nimetz

    Lorenzo Guidi

    Louisa Crofton

    Lucas White

    Luciana Aymar

    Luciana Pizarro

    Lucio Castro

    Luigi Nardella

    Luis Bomben

    Luis Diaz

    Luis H. Pepa

    Luis M Bameule

    Luis Revelli

    Luke Tomlinson

    Lyndon Lea

    Macarena Baamonde

    Magoo Laprida

    Malila Pepa

    Mani Boni

    Manuel Basilio

    Manuel Maximino

    Marc Gabelli

    Marcela Borthiry

    Marcela Escobari

    Marcela Masnatta

    Marcelo Bedoya y Mariana Otero

    Marcelo Llanos

    Marcelo Urtiaga (h)

    Marco Noyer-Maingard

    Marcos Anchorena

    Marcos Heguy

    María Bensadon

    María Calcaterra

    María de los Ángeles Zamora

    Maria del Valle

    Maria Eugenia Estensoro

    María José Aldecóa

    María Jose Altieri

    María Josefina Pepa

    María Rosa Wiggenhauser

    Mariano Federici

    Marie Anya Shriro

    Mariela Martín

    Marina de la Brosse

    Mario Chisholm

    Mario Llambías

    Mario Steib

    Mario Tasso

    Marion Vickers

    Marta Cabrera

    Marta Sanchez

    Marta Troubul

     

Martín Chirinian

Martín Correa Luna

Martín Garzarón

Martín Pepa

Martín y Soledad Otero

Martina Galli Agulla

Mathieu Gelis

Mauricio Macri

Maxim Crewe

Maximiliano Voss

Mehdi Cherif

Melissa del Bono

Melissa Odabash

Mercedes Battistoni

Michael Amoore

Michael Bickford

Michael Borrico

Michael Levy

Michele Codoni

Miguel Angel Gesnouin

Miguel Calamari

Miguel Georgalos

Milagros Schmoll

Ming Liu

Miriam Cornicello

Mirta María Casabone

Mohammed Al Habtoor

Mónica Albin

Monica Irani

Mónica Moralejo

Monica Ugalde

Morgan García Mansilla S.A

Municipalidad Bdo. Larroudé

Municipalidad Ceballos

Municipalidad Coronel Hilario Lagos

Municipalidad Intendente Alvear

Municipalidad Vértiz

Nachi Heguy

Nacho Figueras

Nako Suárez

Natalie Pfeiffer

Nellee Hooper

Néstor Ferrero

Néstor Hugo Fuentes

Néstor Hugo Tribolo

Nicholas Colquhoun-Denvers

Nicholas Wills

Nicolás Baghdasarian

Nicolas Mohs

Nicolas Petreanu

Nieves Zuberbuler

Nilda E. Martin

Nina Dellacasa

Noah Silberschmidt

Norberto “Chango” Palacios

Norberto Rodríguez

Norden Brokers

Norma Bosco

Octavio Caraballo

Olivia Godyn

Olivia Inge

Olivia McCall

Olivia Sanchez Ruival

Olivier Badin

Olivier Brahin

Olivier Lavigne-Delville

Olivier Martinez

Olympia Scarry

Omar Roberto Canonero

Oscar Alvarado

Oscar Gómez Castañón

Oscar Pepa

OSDE

Osvaldo Cafardo

Osvaldo Giacomelli

Pablo Adreani

Pablo Boccio

Pablo Terpolili

Padre Rafael Braun

Patricia Bordenave

Patrick Chautard

Patrick Guerrand Hermes

Patrick Teroerde

Paul Miliotis

Paula Perez

Pedro Anibal Saffeni

Pedro Apaolaza

Pedro Beroy

Pedro Luis Revelli

Pedro  Ferrero

Pelayo Agronomía S.A.

Pepe Heguy

Peter Cauro

Peter McCormac

PetroSurco S.A.

Philippe Chryssicopoulos

Philippe Schneitter

Piaget

Poppy Delevingne

Prof. y Alumnos EPET Nº 7 I. Alvear

Quickfoof Marfrig Group

Rafael Dellacasa

Rafael Llorente

Raphael Levy

Raúl Cruz Moneta

Raul Fuentes Rossi

Raúl Lamberto

Rebecca Corbin-Murray

Reinaldo E. Enz

Ricardo Ali

Ricardo H. Moralejo

Ricardo Llanos

Ricardo Otero

Ricardo Subías

Ricardo y Lilian Raimundi

Rita Healy

Robert Persson

Roberto Chianelli y Flia.

Roberto Lucas

Roberto Mario Valfre

Roberto Vázquez Platero

Roberto Verna

Roderick Vere Nicoll

Rodolfo Milesi

Roman Carel

Rosendo Fraga

Ruben E. Fernandez Rienzi

Rubén Sánchez

Ruki Baillieu

Russell Sternlicht

Sal Lahoud

Saloni Lodha

Sandra Barragat

Santiago Colucci

Santiago Izaguirre

Sarah Wertheimer

Sasa Thomann

Saúl Santesteban

Sebastian Amaya

Sebastián Díaz

Sebastian Oviedo

Sebastien Breteau

Sergio Bergman

Sergio Camano

Sergio Rodríguez

Silvia Navajas

Silvia Torres Carbonell

Simone Tedeschi

Sociedad de Fomento de Sarah

Sofía Blaquier

Sofía Maria Quinos

Sophia Hesketh

Stace Lindsay

Stefan Pendoff

Stella Maris Carballo

Stella Maris Hurta Cané

Stephan Woernle

Stephen Craig

Taller Paz y Bien

Tamara Falco Preysler

Tariq Dag Khan

Thomas McDermott

Tiffany Nieuwland

Tim & Malin Jefferies

Tim Lafon

Timo Weber

Tomas Heguy

Trent Ward

Tyrone Word

Urien Loza S.A

Valentín Vicente

Valeria Mazza

Veronica Martini

Veronica Russo

Vicente Barreix

Victor Martin

Victor Tonelli

Wahib Geagea

Walter Bordone

Walter Hugo García

Wenceslao Bunge

William Noortman

Willy Navone

Xavier Cauro